Přijeďte si užít romantické atmosféry Jizerských hor!

Co je lepšího, než se ráno nadechnout čerstvého horského vzduchu?

Zimu trávit na sjezdovce za domem, v létě se kochat úchvatnými horskými panoramaty ze sedla kola a večery trávit u sklenky lahodného moku u praskajícího ohně…

Nebezpečně lákavá představa, kterou máte téměř na dosah ruky. Stačí si rezervovat své místo a nasávat hory ve vlastním rytmu. V naší soukromé chaloupce.

Zapomeňte na městský shon. Odpojte se od hektického života a dopřejte si zastavení.

 

JEN VY, KLID A PŘÍRODA

To vše vám nabídneme v naší malebné chalupě v srdci Albrechtic v Jizerských horách. 

Líbit se u nás bude především lyžařům, kteří to mají na nejdelší sjezdovku Tanvaldského Špičáku pár metrů. Běžkařům, turistům, cyklistům, zkrátka všem milovníkům dobré horské zábavy.

Užijete si pestrý den zakončený v útulné domácké atmosféře. Zatopte si v krbu, popijte čepované pivo a jednoduše relaxujte.

U nás vám bude jednoduše příjemně

Zapomeňte na přeplněné hotely a rozpačité pozdravy cizích lidí na chodbě. U nás si bez ostychu můžete užít celé ráno v pyžamu, jako doma.

Chtěli jsme svým hostům nabídnout ubytovací službu přesně podle jejich představ, přizpůsobenou na míru. Ať už přijedete s rodinou či přáteli, chceme, abyste se u nás pohodlně zabydleli.

 

PĚKNÉ V KLIDU A SOUKROMÍ

Na celý týden (nebo i déle) vám předáme vaše soukromé bydlení a budeme vám k dispozici jen tehdy, když si to budete přát.

Naprosté soukromí či zajištění zábavy?

Stačí jen vyslovit své přání.

 

Těšíme se na vaši návštěvu, 

Bikárovi 🙂