Parkhotel Smržovka

Menší, ale krásné hřiště s pestrým vyžitím pro děti i milovníky vyhlídek nabízí Parkhotel Smržovka. Z jedné strany přírodní vyhlídka na zadní stranu Tanvaldského Špičáku, než kterou vídáte od nás z Albrechtic, z druhé strany tajemná lesní stezka zakončená dětským hřištěm a výborným pohoštěním s venkovním posezením. Toto místo má své kouzlo, proto jej často využívají snoubenci nejen pro své „ANO“, ale také nádherné svatební fotografie.

Lesopark U Čápa Příchovice

Vyhraďte si dostatek času a rozhodně nevynechejte přírodní naučnou stezku, která vede lesoparkem U Čápa v Příchovicích. Užijte si houpačky, tunely, klouzačky, kuličkovou dráhu, lesní telefon, bludiště i malou ZOO. V cíli na vás čeká rozhledna s historickým muzeem ve spodní části a restaurace U Čápa, s relaxačním koutkem i dalšími atrakcemi. To, aby děti nezahálely a vám zbyl čas rozhlížet se po okolí nad sklenkou výborné kávy.

Lesopark Bedřichov

Krásný lesopark v oblasti Bedřichova se nachází hned za humny a poskytne zábavu nejen dětem, ale i dospělým. Při procházce nebo projížďce na kole se můžete zastavit na dětském hřišti, lanové dráze i dalších zábavných aktivitách.

Luční hora

Když už jsme v okolí Bedřichova, neměli byste samozřejmě opomenout ani krásnou bedřichovskou přehradu, ale mimo jiné také další přírodní park zasazený do lesního prostředí.

Rozhledna Královka

Z Bedřichova je to už co by kamenem dohodil na rozhlednu Královka, která skýtá bezpečné útočiště pro milovníky relaxu, nádherných výhledů, dětských vylomenin, ale také množství pěších tras. Zdejší hřiště je skutečně rozsáhlé mravenčí bludiště s lanovkou, lezeckými sítěmi, stavebními stroji na pískovišti, naučnými tabulkami místních reálií a mnoho dalšího.